Pediatric Dentistry

Manyetik Takıların faydaları

GERÇEK KİŞİLERDEN KULLANICI MEMNUNİYETLERİ:…

manyetiklerin kılcal damarlardaki kan akışını hızlandırdığı  kan akışına yardımcı olduğuna tahribatı önlediği ve dokuları yenilediği  diş hekimliğindede manyetik güçlerden yararlanılması gerektiği konuda tarafım ve çene eklemlerinde ve çene kemik erimelerinide durdurabileceği konuda inancım tamdır.  ERC dent magnetik total protez..
– Bacağım da ki damar tıkanıklığının neden olduğu ağrı dan dolayı uzun süre ayakta kalamıyordum. Sağlık Magneti kullanmaya başladıktan sonra ağrılarım çok azaldı ve daha uzun süre ayakta kalabiliyorum. Stres, depresyon gibi şikayetlerle gelen vakalarıma uyguladığım tedaviye destek amacıyla manyetik takıları kullanmalarını öneriyorum. çok faydasını görüyorlar.
Dr. Ali Rıza Tanaltay – Psikolog , İstanbul
– Fibromiyalji, kireçlenme ve boyun fıtığından kaynaklanan şiddetli sırt, omuz ve boyun ağrılarım vardı. Sağlık Magnetini 3 aydır kullanıyorum. Ağrılarım çok hafifledi. Kendimi daha enerjik hissediyorum. Eşimin ayağın da ki egzama hastalığı tedaviden sonra tekrarlamıştı, dizinde de menüsküs ağrısı vardı. Magnetik takıları kullanmaya başladıktan sonra egzaması tamamen geçti. Menüsküs ağrısı da çok hafifledi. Annemin baş ağrıları da ilk yardim kiti sayesinde çok hafifledi.
Filiz Volkan – Avukat , İstanbul
– Yeğenim bize manyetik su çubuğu getirdi ve manyetik suyun sindirim sistemimizi çok rahatlatacağını söyledi. Gerçekten, manyetik su çubuğu kullanarak içmeye başladığımız su sayesinde, kısa zaman da, hem eşimin hem de benim bağırsak problemimizi harika bir şekil de çözmüştük. Ayrıca bir müddetten beri çektiğim prostat ve üriner sistem problemim vardı. Manyetik su çubuğu sayesinde, idrar problemim de son derece rahatladı.
Dr. Sulhi Sokollu, İstanbul
– Eşim manyetik ürünlerden bahsettiği zaman, manyetik alanın ne olduğunu bilen ve bunun eksikliğinin bilincinde olan bir insan olarak çok ilgimi çekti. Eşim gerek kendine gerekse bana magnetler aldı. Bacaklarım da uzun zamandan beri çektiğim bir dolaşım bozukluğu vardı. Bacağım da sürekli manyetik bileklik bulunduruyorum, bacak ağrılarım çok azaldı ve dolaşım bozukluğuna da etkisi olduğunu hissediyorum.
Dr. Erol Tezel, İstanbul
– Sağlık Magnetini ilk duyduğum an da ilgimi çekti. Yıllardır çekmekte olduğum oldukça ağır seyreden bir artrit hastalığım vardı. Ayrıca çok alerjik bir insanımdır. çocukluğumdan beri pek çok gıdaya ve ilaca alerjim vardır. Bana da yararı olabilir diye ilk yardım kitini kullanmaya başladım. Magnetimi gece- gündüz hiç çıkarmadım. Birkaç gün sonra ağrılarım çok azalmıştı, ve ben artrit sancılarımı ve sıkıntılarımı daha az hisseder duruma gelmiştim. Manyetik kit hem artrit ağrılarımın hemen hemen yok olmasına yardımcı oldu, hem de aynı zamanda alerjik kaşıntılarımı oldukça azalttı. Bu arada osteoporoz ölçüm değerlerimde gerileme kaydedildi. inanılmaz memnun oldum.
Nur Artuner, İstanbul
– Uzun süredir çektiğim böbrek taşı sorunum vardı. Senelerdir vücudum kendi kendine düşmeyecek büyüklükte taşlar üretir ve ben hep kırdırma yöntemi ile bu sorundan kurtulmaya çalışır, çok ağrılar çeker, çok sıkıntılar yaşardım. Sağlık Magnetini sürekli takmaya başladıktan sonra, yine her yıl olduğu gibi taş sorunlarım başladı, ancak bu sefer kendiliğinden taşlarımı düşürdüm. Son derece rahattım. Bu ara da düşük olan tansiyonumu da dengelediğini söylemeliyim.
Zeynep Sunol, İstanbul
– Sağ kolumun bileğin de sinir sıkışması vardı. çok ağrı yapıyordu. Ağır bir şey kaldıramıyordum. Elimi rahatlıkla açıp kapayamıyordum. Sağlık Magnetini taktıktan 1 hafta sonra ağrılarım geçti. Kolumu ve elimi rahatlıkla kullanıyorum. Ve gece yarısı uykum kaçıyordu ve bir daha uyumakta çok zorluk çekiyordum. Simdi bebekler gibi uyuyorum.
Belgin Tanaltay, İstanbul
– Yüzük parmağım da sinir sıkışmasından dolayı deformasyon oluşmuştu. Parmağımı açıp kapatamıyordum, kilitleniyordu, bir şey tutamıyordum, çok ağrım ve acım vardı. sağlık Magnetini kullanmaya başladıktan 1 ay sonra ağrılarım ve acım kesildi. Parmağımı rahatça açıp kapatabiliyor, sebze ayıklayabiliyordum. Deformasyon da tamamen yok oldu.
İnci Birsan
– Manyetik ürünleri iki aydır kullanıyorum. Kullanmaya başladıktan bir müddet sonra, kendimi daha zinde hissetmeye başladım. Arada bir gelen baş ağrılarım kesildi. Bu arada teyzem boyun fıtığı ameliyatı olmuştu ve çok ağrıları vardı. Manyetik kiti kullanmaya başladıktan sonra onun da ağrıları azaldı. Arkadaşım Oya Yıldız’ın migreni vardı. Manyetik takıyı kullanmaya başladıktan sonra ağrının gelir gibi olduğunu fakat gelemediğini söylüyor.
Leyla İnderim, İstanbul
– Kendimi bildim bileli romatizma rahatsızlığım var. Bir sabah belim iki kat tutulmuş olarak uyandım. Her üşütmede belim, sırtım ve boynum tutulur, 3 gün geçmeden de açılmazdı. Açılması için pomatlarla masaj ve hareket yapmam gerekirdi. Bir sefer tutulduğunun ilk günü arkadaşım bana manyetik ilk yardım kiti taktı. Akşamında belimin tutukluğunun tamamen geçtiğini fark ettim. Ertesi sabah ne boynumda ne sırtımda hiçbir ağrı kalmamıştı. O gün bugün manyetik ürünleri üstümden çıkarmıyorum.
Aysun Budak, İstanbul
– Uyku sorunum çok azaldı. Rahatlıkla uyuyor, geceleri uyanmıyorum. Sabahları oldukça dinç kalkıyorum.
Meliha Berk ve Muazzez Dumanhan, İstanbul
– Manyetik ürünleri kullandıktan sonra baş ağrılarım çok azaldı. Manyetik ürünlerle çok mutluyum. Teşekkür ediyorum.
Gonca Örs, İstanbul
– O kadar çok iş yapıyor ve kendimi o kadar az yorgun hissediyorum ki. Çok mutluyum.
Aslı Dumankaya, İstanbul
– Manyetik ürünleri kullandığımdan beri, periyodik ağrılarım azaldı, çok rahatım
Funda Çetin, İstanbul
– Göğüs kanseri geçirmiştim. Kolumda his yoktu., koltuk altı lenflerim alınmıştı. Manyetik ürünü taktıktan sonra hislendi, inanamadım.
Ayşegül Aybar, İstanbul
– Yıllardır beni çok rahatsız eden bel fıtığım vardı. Kısa yol dahi asla yürüyemiyordum. Manyetik ürünleri kullandıktan bir müddet sonra, enerjim artmaya başladı ve günlük yorgunluklarım azaldı. Birkaç ay içinde ise, bel fıtığından doğan ağrılarım neredeyse yok denecek kadar azalmıştı. Çok rahatım ve manyetik ürün terapisinden son derece faydalandım. Ayrıca yüksek olan tansiyonumun da dengelenmesi beni inanılmaz rahatlattı.
Şebnem Yükselen, İstanbul
– 1.5 yıllık tedavide tam netice alamadığım kol ağrımın (lif kopması) manyetik takıyı taktıktan 3 gün sonra geçtiğini fark ettim. Fark ettiğim bir şey daha vardı, hiç yorulmak bilmiyordum. Bu arada manyetik ilk yardım kiti hediye ettiğim yeğenim, adet sancılarının yok olduğunu memnuniyetle fark etmiş, ve ben de bundan son derece mutluyum.
Nurşen Yener, İstanbul
– Depresyon ilacı kullanıyordum. Kendimi çok iyi hissettiğim için ilaçlarımı çok azalttım (doktor kontrolünde) , kendimi oldukça pozitif hissediyorum. Teşekkür ederim.
Y. Öztoprak, İstanbul
– Manyetik ürünler ile artik yokuşları çok hızlı ve rahat bir şekilde çıkabiliyorum.
Emine Us, İstanbul
– Ayak bileğimde lif kopması vardı. Dizimdeki ağrı geçti ve topuğumda ki şişlik yok oldu. Magnetimi hiç çıkarmak istemiyorum.
Cihangir Ürgünlü, İstanbul
– Eşimi kaybettiğimden bu yana uyku problemim vardı. Geceleri bir , birbuçuk saatten fazla uyuyamıyordum. Manyetik terapi ürünlerini kullanmaya başladıktan sonra, ertesi gece 6 saat uyudum. Çok rahatlamıştım. Ve tüm dostlarıma tavsiye ediyorum.
Mine Akça, İstanbul
– Manyetik Ürünlerimi taktığımdan beri stresim azaldı. Sağ omzumda uzun zamandır olan ağrım kesildi. çok rahat uyku uyuyabiliyorum.
Hayriye Erten, İstanbul
– Eşimin romatizmal ağrılarında manyetik ürünlerin son derece yararlarını gördük. Devamlı kullanmaktan dolayı bir sıkıntımız da olmadı.
Ali Rıza Değer, İstanbul
– 15 gündür geçmeyen bir baş ağrım vardı. Migren beni çok rahatsız ediyordu. Annemin aldığı magneti taktıktan hemen hemen yarım saat sonra hiçbir ağrım kalmamıştı. Şu anda manyetik ürünleri devamlı kullanıyorum.
Ciğdem Murtezaoğlu, İstanbul
Magnetleri koluma ve boynuma taktığımdan beri var olan ağrılarım, en mühimi de migrenim geçti. O gün bu gündür bu magnetleri üstümden eksik etmiyorum.
Ayşe Gündoğdu, İstanbul
– Uzun zamandır bacağımda menüsküs ve boynumda fıtık ağrıları çekiyordum. Manyetik ürünler hem ağrılarımı azaltıyor, hem de sinir sistemimi dengeliyor. Ara ara gelen panik ataklarım hemen hemen hiç oluşmuyor. Çok mutluyum. Herkese tavsiye ediyorum.
Ayla İpek Tezel, İstanbul
Onlar Sağlık Magnetinin İnanılmaz Faydalarını Yaşayanlardan Sadece Birkaçı..
Simdi Sıra Sizde!.. Magnetikli total protezleri tercih edin..
Kendinize bu Değeri  bu şansı verin ve Sağlığınızdan Emin, Mutlu Yasama Merhaba Deyin…
Bunu Hak ediyorsunuz…