Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile www.findiklidispoliklinigi.com (Gizlilik politikasında “Fındıklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların www.findiklidispoliklinigi.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

Fındıklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

Fındıklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, kişisel bilgilerin ve www.findiklidispoliklinigi.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Fındıklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, Fındıklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Fındıklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ nin bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, Fındıklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler Fındıklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği tarafından da güncellenebilecektir.

Fındıklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği gibi Fındıklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Fındıklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

www.findiklidispoliklinigi.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, Fındıklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ nin gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.