Hekimlerimiz

Yetenekli ve uzman kadromuz ile hastalarımızı güler yüz ile karşılıyor ve tedavi sonuna kadar yanlarında oluyoruz.

Duygu Yetkin

Ortodonti Uzman Diş Hekimi

29 Haziran 1994 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Lise öğrenimini İstanbul Burak Bora Anadolu Lisesi'nde, lisans eğitimini ise Bezmialem Vakıf Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde tamamlamıştır. Doktora eğitimine de Sağlık Bilimleri Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı'nda devam etmektedir. İlgi duyduğu alanlar protez ve gülüş tasarımıdır.
Büşra Keleş

Diş Hekimi

Meryem Şentürk Aras

Diş Hekimi

15 Temmuz 1994 Elazığ doğumluyum. İlk öğretimimi Elazığ Namık Kemal İlköğretim okulunda, liseyi de Elazığ Anadolu Lİsesinde tamamladım. 2018 yılında da Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldum. Mezuniyetim itibariyle Pedodonti anabilimdalında İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde çalışmaya başladım.Genel anestezi ve sedasyon altında çok sayıda hasta tedavisi yapma tecrübem oldu. Alanımla ilgili güncel gelişmeleri takip etmekteyim.
Şuheda Güzel

Pedodonti Diş Hekimi

1994 yılında Ordu’da doğdu. 2017 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. 2020 yılında İtalya’da Siena Üniversitesinde “Estetik, Dijital ve Protetik Diş Hekimliği” Masterı yaptı. 2014 yılından bu yana aktif olarak Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği(EDAD) üyesidir. Kasım 2018den bu yana kliniğimiz bünyesinde görev almaktadır.
Murat Aktekin

Diş Hekimi

Mert Zöngör

Diş hekimi

2 Ocak 1995 tarihinde Ordu'da doğmuştur. Lise eğitimini Ordu İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi'nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde 2019'da tamamlamıştır. 2019 İstanbul Marmara Üniversitesi 2. Uluslararası Diş Hekimliği Fakültesi Sempozyumu, 2016 İzmir TDB 22. Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi ve 2020 Ankara 2. Ulusal Başkent Disiplinlerarası Bilimsel Çalışmalar Kongresi'ne katılmıştır. Upper-intermediate seviyesinde İngilizce bilmektedir. Eylül 2019 tarihinden itibaren Özel Fındıklı Çınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde çalışmaktadır.
Evrim Evcimen

Diş Hekimi